Про магазин

 

У магазині діє накопичувальна знижка

Ми ввели у нашому інтернет-магазині, накопичувальну знижку для всіх покупців.

Як вона працює? При покупці товару ви реєструєте свій обліковий запис, в якому будуть відображатись всі замовлення на сайті. Також сумма усіх замовлень буде рахуватись, при досягненні певних сумм Ви отримаєте постійну знижку на всі товари у нашому магазині.

При досягненні замовлень загальною вартістю:

5000 грн : 3%

10000 грн : 5%

25000 грн : 7%

Стильний та якісний жіночий одяг. Модний жіночий одяг в інтернет магазині Style avenue – це якісні та стильні речі, що є брендом. Купити жіночий одяг в даний час можна досить просто і швидко, а наш асортимент високої якості одягу, багатий і різноманітний.

Про нас

Style avenue - це одяг зі змістом: приземленний, але з родзинкою, зручний, на кожен день. Ми завжди враховуємо коментарі та побажання наших клієнтів у виробництві, щоб створити саме той одяг, в якому ви почуватимесь на всі сто відсотків.

У нашій роботі ми керуємося принципом - шиємо одяг, як для себе: натхненно і з любов'ю, щоб кожна клієнтка нашого магазину носила річ із задоволенням та обов'язково повернулася до нас.

Style avenue – це одяг зі змістом: приземлений, але з родзинкою, зручний, на кожен день.

Обравши Style avenue, ви отримуєте:


– комфортний одяг за доступними цінами;
– одяг, який ідеально сяде по фігурі;
– одяг, що прослужить вам довгі роки.

 

Ми завжди прагнемо ідеалу у нашому сервісі, тож робимо все, щоб ставати кращими щодня. Кожен учасник нашої команди вкладає в бренд шматочок душі і ми неймовірно радіємо, коли отримуємо теплі відгуки від наших клієнтів.